OFERTA

                                                                                                                                 Łatwiej uwierzyć w siebie, gdy wierzy w nas ktoś jeszcze. 

W czym mogę być pomocna

Oferuję konsultacje psychologiczne i terapię osób dorosłych z problemami osobistymi, zaburzeniami nastroju i emocji oraz wsparcie w kryzysach (emocjonalnym, relacji, rodzicielskim, zdrady, okołorozwodowym, zawodowym, straty, wieku i in.). Pracuję z osobami z syndromem DDA i DDD, poczuciem samotności, „inności”, predyspozycją do wchodzenia w toksyczne związki (rodzinne, partnerskie, towarzyskie, zawodowe). Wspieram osoby doświadczające braku satysfakcji, radości życia, umiejętności stawiania granic i poczucia własnej wartości.

W życiu i działaniu najważniejsze są dla mnie samoświadomość, troska o siebie i tworzona z niej empatia dla innych. Wspieram dążenie do samodzielności i sprawstwa, które dają siłę do przezwyciężania największych trudności, wzmacniają poczucie własnej wartości i mocy. Towarzyszę ludziom w wysiłkach wychodzenia z zawirowań i cierpienia, poprawy jakości życia i znajdowania należytego komfortu.

Jako psychoterapeuta kształcę się w nurcie psychoterapii integracyjnej w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne . Mam 26 lat doświadczenia zawodowego, w tym 16 lat w psychologicznym wsparciu osób doświadczających zmiany. Pracuję pod stałą superwizją – odbywam cykliczne konsultacje z certyfikowanym psychoterapeutą superwizorem na temat swojej pracy, metod i stosowanych narzędzi, omawiam opcje terapeutyczne i wybór najbardziej skutecznej formy pomocy.

Przyjmuję w gabinecie w centrum Warszawy – ul. Wilcza 20, współpracuję z Centrum Psychiatrii i Psychoterapii na Ochocie. Rezerwacji terminów można dokonywać poprzez kalendarz portalu ZnanyLekarz.pl umów wizytę lub bezpośredni kontakt telefoniczny/mailowy.

Zapraszam najchętniej do gabinetu – to bezcenny kontakt osobisty, podczas którego tworzy się więź człowieka z człowiekiem w największym wymiarze. Dla osób mieszkających poza Warszawą lub preferujących kontakt online dostępna jest również ta forma (ZnanyLekarz, Skype, WhatsApp).

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości – porozmawiajmy. Tryb pracy nie zawsze pozwala mi odebrać telefon, odpisuję na wszystkie maile i SMSy, zapraszam również do kontaktu poprzez formularz.

Cel spotkań

Nadrzędnym celem spotkań jest poprawa samopoczucia poprzez:

  • poszerzenie świadomości w obszarze uczuć, myśli, doznań zmysłowych, ciała, zachowań i interpretacji wydarzeń
  • pracę z emocjami, reakcjami i ich źródłem
  • poprawę funkcjonowania w relacjach z innymi
  • obniżenie/wyeliminowanie zbyt wysokiego poziomu stresu
  • poprawę nastroju poprzez zmianę nastawienia do siebie, innych osób i sytuacji
  • naukę/pogłębianie umiejętności samodzielnego rozwiązywania trudności
  • wzmacnianie poczucia własnej wartości, decyzyjności i umiejętności stawiania granic
  • poszerzanie wiedzy o sobie i poznawanie własnego stylu funkcjonowania
  • wprowadzanie pożądanych zmian podnoszących komfort życia

Cena

Koszt spotkania 50min – 200zł

Płatność można uiszczać poprzez portal ZnanyLekarz.pl umów wizytę lub przelewem na konto przed spotkaniem: Angelika Fons-Szumilak Bank Millennium 70116022020000000295115351 – w tytule proszę podać termin wizyty.

UWAGA! Sesję można odwołać lub przesunąć bezpłatnie do 24h przed spotkaniem – po tym czasie odwołana sesja jest pełnopłatna.

Dla osób w potrzebie wsparcia i jednocześnie trudnej sytuacji finansowej dostępny jest program Podaj dalej – szczegóły w osobistej rozmowie.